Andulka: Bábo...
Babička: Aničko, já ale nejsem bába.
Andulka: Hm... ses babicka. Ale vypadás jako bába.
Pavel Pospěch: Osamělí hrdinové
-
[image: obálka knihy Osamělí hrdinové]Nová kniha sociologa Pavla Pospěcha
se soustředí na to, Jak kultura autonomie rozleptává společnost (podtitul).
Co ...
před 16 hodinami

2 komentáře:
Ha, ha, chudak tvoje mamka, nesmi si to tak brat, Ana jeste nevi, co je to diplomacie :).
Ale babička může být ještě ráda, Markétko.Lepší být bába než babizna. :D
Okomentovat