Udějám KUKUJEMEC! křičí na mě podesátý dítě.
A hádejte, co to bylo :-)
Vítěz dostane čokojádu.
Pavel Pospěch: Osamělí hrdinové
-
[image: obálka knihy Osamělí hrdinové]Nová kniha sociologa Pavla Pospěcha
se soustředí na to, Jak kultura autonomie rozleptává společnost (podtitul).
Co ...
před 18 hodinami

4 komentáře:
Řelk bych že to bude snaha tvářit se podobně jako naši severní sousedé. KUKU = kukuč neboli obličej. J = jako. EMEC = Němec. Nebo to bude kotrmelec, ale to by bylo moc jednoduché.
Taky mě napadl kotrmelec, ale uznávám, že udělat kukuč němce je mnohem zábavnější :D
Ale přikláním se ke kotrmelci.
Dávám hlas kotrmelci!
Hele, nejste nějaký chytrý? :-DD Jasně, byl to kotrmelec.
Milka s oříškama Pavlisovi, byl nejrychlejší.
A příště si na vás vymyslim něco záludnějšího.
Okomentovat