Přijdu do obýváku a chválím dítě, jak si pěkně vybarvuje.
To mi ale sdělí: "Andulka se počůjaja."
Ptám se: "Jakto?!" Zírám na mokrý kalhoty.
A malá se usmívá a chlácholí mě: "Ale jenom majinko.. To nevadí, to uskne.."
:-)
Pavel Pospěch: Osamělí hrdinové
-
[image: obálka knihy Osamělí hrdinové]Nová kniha sociologa Pavla Pospěcha
se soustředí na to, Jak kultura autonomie rozleptává společnost (podtitul).
Co ...
před 18 hodinami

1 komentář:
No jasný, maminko, co se vůbec vzrušuješ :) ;)
Okomentovat