Dívala jsem se na Zpívánky...
Hop hej cibuláři jedou
hop hej cibuličku vezou.
Cibulenka sladká
má panenka hladká
Hop hej cibuláři jedou.
Někde to zpívají i obráceně, ale Karel Jaromír Erben to napsal, děti, takhle, takže my se to takhle naučíme.
... a vzpomněla jsem si na Terezky prdějícího Máchu.
Pavel Pospěch: Osamělí hrdinové
-
[image: obálka knihy Osamělí hrdinové]Nová kniha sociologa Pavla Pospěcha
se soustředí na to, Jak kultura autonomie rozleptává společnost (podtitul).
Co ...
před 17 hodinami

Žádné komentáře:
Okomentovat