Včera jsme s Abee potkaly na ulici staršího pána. Tlačil kolo. Ptal se, jestli je Andulka na prodej, ale hlavně si chtěl povídat. Mluvil o Lisabonské smlouvě, o tom, za co dostal čtyřikrát dvojku z mravů, že učil český jazyk současnou ředitelku kadaňského gymnázia, kde mají nejlépe postavené školy, o těsnopise, o poválečné době a jak mu šla němčina.
"Můj tatínek se učil na krejčího, ale protože hezky psal, šel dělat na ministerstvo."
Pavel Pospěch: Osamělí hrdinové
-
[image: obálka knihy Osamělí hrdinové]Nová kniha sociologa Pavla Pospěcha
se soustředí na to, Jak kultura autonomie rozleptává společnost (podtitul).
Co ...
před 18 hodinami

Žádné komentáře:
Okomentovat